Poly Resin Presentacion Figurine 8
With scepter in hand, this adorable 8 tall beauty is a great centerpiece for your next princess-themed party or 3rd-year presentation of a young lady.
- Made of polyresin
- Assorted colors and sizes available, sold separately
- Hand painted
- Polyresin
- 8 tall
- Includes removable scepter
- Hand painted
- Due to the nature of this product, color variations and imperfections may occur
| Item: | PRE1050/08WH |
| Size: | 8 |
| Catalog Page: | #012/362 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 23.00" |
| Case Length: | 16.00" |
| Case Volume: | 1.70370 |
| Case Weight: | 16.00000lb |
| Case Width: | 8.00" |
WARNING
This product contains glass.