Poly Resin Presentacion Figurine 5
With scepter in hand, this adorable 5 beauty is a great centerpiece for your next princess-themed party or 3rd-year presentation of a young lady.
- Made of polyresin
- Assorted colors and sizes available, sold separately
- Hand painted
| Item: | PRE1051/05WH |
| Size: | 5 |
| Catalog Page: | #009/264 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 16.00" |
| Case Length: | 12.00" |
| Case Volume: | 1.16666 |
| Case Weight: | 13.00000lb |
| Case Width: | 10.50" |
WARNING
This product contains glass.