Poly Resin Praying Talking Angel w/ Lights Acrylic Wings 7
Standing at 7, this charming poly resin angel is ready for your event!
- Made of polyresin
- Clear acrylic wings
- Wings light up
- Hand painted
- On/Off switch at back
- Polyresin
- 7 tall
- Acrylic wings light up
- Multi color LED light
- On/ OFF switch at back
- Hand painted
- Due to the nature of this product, color variations and imperfections may occur
| Item: | PRE753B |
| Size: | 7 |
| Catalog Page: | #011/344 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | Yes |
| Batteries Included: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 16.00" |
| Case Length: | 16.50" |
| Case Volume: | 2.44444 |
| Case Weight: | 18.00000lb |
| Case Width: | 16.00" |
WARNING
This product contains glass.