Poly Resin Praying Talking Angel w/ Lights 9
Standing at 9, this charming poly resin angel is ready for your event!
- Made of polyresin
- Feather wings
- Fiber optics light up
- Hand painted
- On/Off switch at back
- Polyresin
- Feather wings attached
- Built in LED optics
- On/Off switch at back
- 9 tall
- Hand painted
- Due to the nature of this product, color variations and imperfections may occur
| Item: | PRE165B |
| Size: | 9 |
| Catalog Page: | #010/323 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 20.50" |
| Case Length: | 19.00" |
| Case Volume: | 2.36675 |
| Case Weight: | 15.00000lb |
| Case Width: | 10.50" |
WARNING
This product contains glass.