Poly Resin Pillar Special Design 7
Can be used in conjunction with our line of
mirrors and
vases for your next wedding event.
- Made of polyresin
- White
- Polyresin
- Raised design
- 7 tall
- 1 pc/ box
| Item: | CP102/07 |
| Size: | 7 |
| Catalog Page: | #010/319 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 22.00" |
| Case Length: | 15.00" |
| Case Volume: | 2.19618 |
| Case Weight: | 37.00000lb |
| Case Width: | 11.50" |
WARNING
This product contains glass.