Poly Resin Pillar 3
Great way to add height to any centerpiece, this polyresin pillar is a classic. Can be used in conjunction with our line of
mirrors and
vases for your next event.
- Made of polyresin
- Not food safe
| Item: | CP02/03 |
| Size: | 3” |
| Catalog Page: | #007/282 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 14.00" |
| Case Length: | 15.00" |
| Case Volume: | 1.39756 |
| Case Weight: | 24.00000lb |
| Case Width: | 11.50" |
WARNING
This product contains glass.