Poly Resin Pillar 21/2
Great way to add height to any centerpiece, this polyresin pillar is a classic. Can be used in conjunction with our line of
mirrors and
vases for your next event.
- Made of polyresin
- Not food safe
- White
- Polyresin
- Raised design
- 2.5 tall
- 12 pcs/ set
| Item: | CP01/03 |
| Size: | 21/2” |
| Catalog Page: | #012/362 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 12 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 13.00" |
| Case Length: | 13.00" |
| Case Volume: | 0.97800 |
| Case Weight: | 27.50000lb |
| Case Width: | 10.00" |
WARNING
This product contains glass.