Poly Resin Guardian Angel Figurine w/ Light&Baby Girl 8
Watching over her charge, this beautiful 8 Guardian Angel is befit of any occasion. Can be used for centerpieces for your next baptism or baby shower event.
- Made of polyresin
- Hand painted
- On/Off switch at back
- Polyresin
- 8 tall
- Multi color LED light
- On/ OFF switch at back
- Hand painted
- Due to the nature of this product, color variations and imperfections may occur
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | PRE823G |
| Size: | 8 |
| Catalog Page: | #010/323 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 16.50" |
| Case Length: | 18.50" |
| Case Volume: | 2.11979 |
| Case Weight: | 21.00000lb |
| Case Width: | 12.00" |
WARNING
This product contains glass.