Poly Resin Guardian Angel Figurine w/ Baby 8
Watching over her charge, this beautiful 8 Guardian Angel befits any occasion. Use it for centerpieces for your next baptism or baby shower event.
- Made of polyresin
- Hand painted
- Polyresin
- 8 tall
- Hand painted
- Due to the nature of this product, color variations and imperfections may occur
| Item: | PRE119G |
| Size: | 8 |
| Catalog Page: | #010/325 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 25.00" |
| Case Length: | 25.00" |
| Case Volume: | 4.34027 |
| Case Weight: | 32.50000lb |
| Case Width: | 12.00" |
WARNING
This product contains glass.