Poly Resin Guadalupe Figurine w/ Angels 8
Standing at 8, this poly resin figurine of Our Lady of Guadalupe has been beautifully cast in poly resin and and painted with a sweet cartoon look. Great for home and office.
- Polyresin
- 8 tall
- Hand painted
- Due to the nature of this product, color variations and imperfections may occur
| Item: | PRE1021/08GU |
| Size: | 8 |
| Catalog Page: | #012/364 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 25.00" |
| Case Length: | 16.00" |
| Case Volume: | 3.24074 |
| Case Weight: | 30.00000lb |
| Case Width: | 14.00" |
WARNING
This product contains glass.