Poly Resin Guadalupe Figurine 8”
Standing at 8, this poly resin figurine of Our Lady of Guadalupe has been beautifully cast in poly resin and and painted with a sweet cartoon look. Great for home and office.
- Polyresin
- 8 tall
- Hand painted
- Due to the nature of this product, color variations and imperfections may occur
| Item: | PRE1020/08GU |
| Size: | 8 |
| Catalog Page: | #012/364 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 17.00" |
| Case Length: | 23.50" |
| Case Volume: | 4.50825 |
| Case Weight: | 35.00000lb |
| Case Width: | 19.50" |
WARNING
This product contains glass.