Poly Resin First Communion Girl w/ Jesus 8
This keepsake of a boy kneeling before Jesus is beautifully painted in bold colors. Can be given away as gifts or use with our line of vases and pilar to create centerpieces and arrangements.
| Item: | PRE131/08G |
| Size: | 8 |
| Catalog Page: | #008/251 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 17.32" |
| Case Length: | 15.74" |
| Case Volume: | 2.11322 |
| Case Weight: | 26.00000lb |
| Case Width: | 13.38" |
WARNING
This product contains glass.