
| Item: | PRE1055G |
| Size: | 31/2 X 21/2” X 7” |
| Catalog Page: | #012/366 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 19.00" |
| Case Length: | 21.50" |
| Case Volume: | 3.07321 |
| Case Weight: | 14.00000lb |
| Case Width: | 13.00" |
