Poly Resin First Communion Favor
Delight your guests with this adorable keepsake! Featuring a young child during their first communion, this can easily coordinate with any theme, simply add your choice of additional embellishments. Featuring a clear-PVC topped gift box, tied with a satin ribbon.
- Boy theme
- Hand painted
- Gift boxed- Ready for events
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
- Sold in case lots only
| Item: | 50-0002B |
| Size: | 1 5/8 x 11/2 x 4 1/8 |
| Catalog Page: | #011/349 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 14.50" |
| Case Length: | 9.00" |
| Case Volume: | 0.60417 |
| Case Weight: | 8.50000lb |
| Case Width: | 8.00" |