
| Item: | PRE1004B |
| Size: | 41/4” X 13/4” X 61/4” |
| Catalog Page: | #012/366 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 12.50" |
| Case Length: | 13.00" |
| Case Volume: | 0.84635 |
| Case Weight: | 13.00000lb |
| Case Width: | 9.00" |
