Poly Resin Carriage Favor
Delight your wedding guests with this adorable keepsake! Featuring a wedding couple in a horse drawn carriage, this can easily coordinate with any theme, simply add your choice of additional embellishments. Featuring a clear-PVC topped gift box, tied with a satin ribbon.
- Features couple
- Accented with additional embellishments
- Hand painted
- Gift boxed- Ready for events
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
- Sold in case lots only
| Item: | 50-0001WED |
| Size: | 31/2 x 11/2 x 21/2 |
| Catalog Page: | #011/349 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 11.50" |
| Case Length: | 13.00" |
| Case Volume: | 0.77865 |
| Case Weight: | 11.50000lb |
| Case Width: | 9.00" |