Poly Resin Baby Shower Favor
Delight your baby shower guests with this adorable keepsake! This can easily coordinate with any theme, simply add your choice of additional embellishments. Featuring a clear-PVC topped gift box, tied with a satin ribbon.
- Girl theme
- Accented with embellishments
- Hand painted
- Gift boxed- Ready for events
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
- Sold in case lots only
| Item: | 50-0007G |
| Size: | 2 x 1 5/8 x 31/4 |
| Catalog Page: | #011/348 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 12.00" |
| Case Length: | 11.00" |
| Case Volume: | 0.76389 |
| Case Weight: | 7.50000lb |
| Case Width: | 10.00" |