Poly Resin Baby Shower Baby with Giraffe Favor
Delight your baby shower guests with this adorable keepsake! This can easily coordinate with any theme, simply add your choice of additional embellishments. Featuring a clear-PVC topped gift box, tied with a satin ribbon.
- Boy theme
- Accented with acrylic embellishment
- Hand painted
- Gift boxed- Ready for events
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
- Sold in case lots only
| Item: | 50-0016B |
| Size: | 23/4 x 1 1/8 x 31/4 |
| Catalog Page: | #011/348 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 12.00" |
| Case Length: | 11.00" |
| Case Volume: | 0.80208 |
| Case Weight: | 9.50000lb |
| Case Width: | 10.50" |