
Ideal for decorating a baptism party, this figurine is delightful in its look and feel. Made of polyresin, the cross is a must have for the important event.
| Item: | PRE988G |
| Size: | 71/2” |
| Catalog Page: | #012/364 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 17.00" |
| Case Length: | 19.50" |
| Case Volume: | 3.06944 |
| Case Weight: | 21.00000lb |
| Case Width: | 16.00" |
