
Ideal for decorating a baptism party, this figurine is delightful in its look and feel. Made of polyresin, the cross is a must have for the important event.
| Item: | REC052G |
| Size: | 3 |
| Catalog Page: | #010/326 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 14.00" |
| Case Length: | 19.00" |
| Case Volume: | 2.30902 |
| Case Weight: | 29.00000lb |
| Case Width: | 15.00" |
