Poly Resin Baby Figurine Girl w/ Plastic Bottle 9
Standing at 9, this charming poly resin baby is ready for your event! Hand painted details throughout and accented with plastic bottle.
- Polyresin
- 9 tall
- Includes refillable baby bottle
- Accented with cloth hat
- Hand painted
- Due to the nature of this product, color variations and imperfections may occur
| Item: | PRE88/09B |
| Size: | 9 |
| Catalog Page: | #012/365 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 18.00" |
| Case Length: | 20.00" |
| Case Volume: | 2.39583 |
| Case Weight: | 19.00000lb |
| Case Width: | 11.50" |
WARNING
This product contains glass.