Poly Resin Angel Figurine w/ Sheer Feathered Wings 7
Ideal for all occasions, this charming poly resin angel is ready for your event!
- Made of polyresin
- Nylon wings attached
- Hand painted
- Polyresin
- 7 tall
- Nylon wings attached
- Accented with feathers
- Hand painted
- Due to the nature of this product, color variations and imperfections may occur
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | PRE773BMC |
| Size: | 7 |
| Catalog Page: | #012/363 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 21.00" |
| Case Length: | 15.00" |
| Case Volume: | 2.46094 |
| Case Weight: | 26.00000lb |
| Case Width: | 13.50" |