Poly Resin Angel Figurine w/ Sheer Feathered Wings 61/2
Ideal for all occasions, this charming poly resin angel is ready for your event!
- Made of polyresin
- Nylon wings attached
- Hand painted
- Polyresin
- 6.5 tall
- Nylon wings attached
- Hand painted
- Due to the nature of this product, color variations and imperfections may occur
| Item: | PRE770WH |
| Size: | 61/2” |
| Catalog Page: | #012/363 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 20.00" |
| Case Length: | 14.00" |
| Case Volume: | 2.10648 |
| Case Weight: | 24.00000lb |
| Case Width: | 13.00" |