
| Item: | PRE641G |
| Size: | 6 |
| Catalog Page: | #012/364 |
| Specifications | |
| Battery Required: | Yes |
| Batteries Included: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 13.00" |
| Case Length: | 21.00" |
| Case Volume: | 2.21180 |
| Case Weight: | 27.50000lb |
| Case Width: | 14.00" |
