Poly Resin Angel Figurine w/ Lights&Acrylic Wings 8
Standing at 8, this charming poly resin angel is ready for your event!
- Made of polyresin
- Clear acrylic wings
- Wings light up
- Hand painted
- On/Off switch at back
| Item: | PRE857G |
| Size: | 8 |
| Catalog Page: | #008/257 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 0.00" |
| Case Length: | 0.00" |
| Case Volume: | 1.91000 |
| Case Weight: | 15.00000lb |
| Case Width: | 0.00" |
WARNING
This product contains glass.