Poly Resin Angel Figurine w/ Lights Feather Wings 9
Standing at 9, this charming poly resin angel is ready for your event!
- Made of polyresin
- Feather wings
- Fiber optics light up
- Hand painted
- On/Off switch at back
| Item: | PRE860BMC |
| Size: | 9 |
| Catalog Page: | #008/257 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 19.00" |
| Case Length: | 15.00" |
| Case Volume: | 1.48437 |
| Case Weight: | 12.00000lb |
| Case Width: | 9.00" |
WARNING
This product contains glass.