Poly Resin Angel Figurine w/ Feathered Wings 9
Ideal for all occasions, this charming poly resin angel is ready for your event!
- Made of polyresin
- Nylon wings attached
- Hand painted
- Polyresin
- 9 tall
- Feather wings attached
- Accented with metal halo
- Hand painted
- Due to the nature of this product, color variations and imperfections may occur
- CHOKING HAZARD item contains small parts. Not for children under 3 years
| Item: | PRE904GMC |
| Size: | 9 |
| Catalog Page: | #010/325 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 20.00" |
| Case Length: | 21.50" |
| Case Volume: | 2.73726 |
| Case Weight: | 14.00000lb |
| Case Width: | 11.00" |