Poly Resin Angel Figurine w/ Feathered Wings 3 1/2”
Ideal for all occassions, this charming poly resin figurine is ready for your event! Hand painted details throughout, use additional trimming to create unique centerpieces and floral arrangements.
| Item: | REC759B |
| Size: | 31/2” |
| Catalog Page: | #005/262 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 16.00" |
| Case Length: | 20.00" |
| Case Volume: | 1.85000 |
| Case Weight: | 22.00000lb |
| Case Width: | 10.00" |