Poly Resin Angel Figurine w/ Cross Candle Holder 6 1/2”
Ideal for all occasions, this charming poly resin figurine is ready for your event! Hand painted details throughout, use additional trimming to create unique centerpieces and floral arrangements.
| Item: | PRE975G |
| Size: | 61/2” |
| Catalog Page: | #004/244 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 0.00" |
| Case Length: | 0.00" |
| Case Volume: | 1.63000 |
| Case Weight: | 15.00000lb |
| Case Width: | 0.00" |