Poly Resin Angel Figurine w/ Cross 3 3/4”
Ideal for all occasions, this charming poly resin figurine is ready for your event! Hand painted details throughout, use additional trimming to create unique centerpieces and floral arrangements.
| Item: | REC553B |
| Size: | 33/4” |
| Catalog Page: | #004/248 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 12.00" |
| Case Length: | 13.50" |
| Case Volume: | 1.08000 |
| Case Weight: | 29.00000lb |
| Case Width: | 11.50" |