Poly Resin Angel Figurine w/ Candle 3 1/2”
These 3 resin angel votive candle holders can be used as keepsakes and favors. Decorate them using ribbons and trims to coordinate with your first communion, baptism, confirmation or baby shower.
| Item: | CH14BMC |
| Size: | 3 X 31/2” |
| Catalog Page: | #008/253 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 15.00" |
| Case Length: | 17.00" |
| Case Volume: | 2.06597 |
| Case Weight: | 34.00000lb |
| Case Width: | 14.00" |