Poly Resin Angel Figurine in Open Hands w/ Cross 9 3/4”
Ideal for all occassions, this charming poly resin figurine is ready for your event! Hand painted details throughout, use additional trimming to create unique centerpieces and floral arrangements.
- Polyresin
- 9.75 tall
- Hand painted
- Due to the nature of this product, color variations and imperfections may occur
| Item: | PRE989WH |
| Size: | 93/4” |
| Catalog Page: | #012/363 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 21.00" |
| Case Length: | 22.00" |
| Case Volume: | 2.53993 |
| Case Weight: | 20.00000lb |
| Case Width: | 9.50" |