
Ideal for decorating a baptism party, this figurine is delightful in its look and feel. Made of polyresin, this cute figureine is a must have for this special event.
| Item: | REC227BMC |
| Size: | 4 |
| Catalog Page: | #009/271 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 12.00" |
| Case Length: | 16.00" |
| Case Volume: | 1.22222 |
| Case Weight: | 16.00000lb |
| Case Width: | 11.00" |
