Plastic Table Roll - 40 x 100`
Turn drab into ta-da! Each table cover roll measures 40 inches and is perfect for adding color to any table.
- Each roll is 100 feet.
- Available 6 rolls per case.
Sold in case lots only.
- 40 wide
- 100 ft. / roll
- Vibrant colors
- Can be cut into any size
- Assorted colors available, sold separately
- 1 pc/ bag
- Sold in case lots only
| Item: | 85-0004OR |
| Size: | 40 x 100` |
| Catalog Page: | #012/272 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 5.50" |
| Case Length: | 40.50" |
| Case Volume: | 1.09570 |
| Case Weight: | 18.50000lb |
| Case Width: | 8.50" |