
Sold in case lots only.
| Item: | 85-0004LPPU |
| Size: | 40 x 100` |
| Catalog Page: | #008/156 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 5.50" |
| Case Length: | 40.50" |
| Case Volume: | 1.09570 |
| Case Weight: | 18.50000lb |
| Case Width: | 8.50" |
