
Sold in case lots only.
| Item: | 85-0002ZETQ |
| Size: | 54 X 108 |
| Catalog Page: | #008/154 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 10.50" |
| Case Length: | 15.00" |
| Case Volume: | 0.82031 |
| Case Weight: | 18.00000lb |
| Case Width: | 9.00" |
