Plastic Rectangle Table Covers - 54 x 108
Turn drab into ta-da! Each rectangular table cover measures 54 and is perfect for adding color to any table.
- Packaged flat.
- Available four dozens per case.
Sold in case lots only.
- 54 x 108
- Disposable
- Vibrant colors
- Colors may vary slightly from shipment to shipment
- Packaged flat
- 1 pc/ pkge
- Sold in case lots only
| Item: | 85-0002PU |
| Size: | 54 X 108 |
| Catalog Page: | #012/271 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 11.00" |
| Case Length: | 15.00" |
| Case Volume: | 0.85938 |
| Case Weight: | 19.00000lb |
| Case Width: | 9.00" |