
Sold in case lots only.
| Item: | CP057 |
| Size: | 19 x 32 |
| Catalog Page: | #012/96 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 30.00" |
| Case Length: | 19.00" |
| Case Volume: | 6.26736 |
| Case Weight: | 16.00000lb |
| Case Width: | 19.00" |
