
| Item: | 78-0077GD |
| Size: | 3 X 13/4X 2 1/4 |
| Catalog Page: | #010/273 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 12 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 20.00" |
| Case Length: | 20.00" |
| Case Volume: | 3.24074 |
| Case Weight: | 16.00000lb |
| Case Width: | 14.00" |
