Plastic Mini Cubes 12pc/box
Store your tiny components in these transparent mini cubes that make an easy job of sorting. Perfect for appetizers and buffets, due to its clear design, it will fit any decor or event!
- Each box has 12 pieces
- Durable and reuseable.
- Hand wash only; not dishwasher or microwave safe
.
- Durable design
- Clear
- Reusable
- Hand wash only; not dishwasher or microwave safe
- 12 pcs/ bag
| Item: | 15-0409 |
| Size: | 2 3/8X 2 3/4 |
| Catalog Page: | #012/300 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 12 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 16.00" |
| Case Length: | 16.00" |
| Case Volume: | 1.77778 |
| Case Weight: | 19.00000lb |
| Case Width: | 12.00" |