
One size fits most.
| Item: | 75-0567GD |
| Size: | 61/4 X 11/2 X 31/2 |
| Catalog Page: | #008/133 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 17.00" |
| Case Length: | 13.00" |
| Case Volume: | 1.66000 |
| Case Weight: | 8.00000lb |
| Case Width: | 13.00" |
