
| Item: | 15-0563CL |
| Size: | 10 x 71/4 x 23/4 |
| Catalog Page: | #012/307 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 50 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 21.00" |
| Case Length: | 16.00" |
| Case Volume: | 3.11111 |
| Case Weight: | 28.00000lb |
| Case Width: | 16.00" |
