
| Item: | 15-0030GD |
| Size: | Rectangle: 191/2 X 251/4; Small Oval: 16 X 213/4; Large Oval: 211/2 X 291/4; Irregular: 201/2 X 32 |
| Catalog Page: | #012/93 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 4 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 8.50" |
| Case Length: | 32.00" |
| Case Volume: | 3.38426 |
| Case Weight: | 6.00000lb |
| Case Width: | 21.50" |
