Plastic Dessert Cup 12pc/bag
For elegance at a low cost try our line of Mini Plastics! Perfect for appetizers and buffets, due to its clear design, it will fit any decor or event!
- Each box has 12 pieces
- Durable and reuseable.
- Hand wash only; not dishwasher or microwave safe
.
- Durable design
- Reusable
- Clear
- 12 pcs/ bag
| Item: | 15-0430 |
| Size: | 3 5/8 X 2 1/4 |
| Catalog Page: | #012/300 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 12 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 17.50" |
| Case Length: | 16.00" |
| Case Volume: | 2.02546 |
| Case Weight: | 10.00000lb |
| Case Width: | 12.50" |