Plastic Cups1 5/8 1oz 100pc/bag - Clear
Get the party started! These Clear Plastic Shot Glasses make it easy to enjoy your favorite beverage. They're perfect for birthday, shower, wedding, first communion or other events.
- Each pack has 25 pieces
- Durable and reuseable.
- Hand wash only; not dishwasher or microwave safe
.
- Durable design
- Reusable
- Hand wash only; not dishwasher or microwave safe
- 1 oz. capacity
- 25 pcs/ pack
| Item: | 15-0020-4 |
| Size: | 1 5/8 |
| Catalog Page: | /0 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 100 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 12.50" |
| Case Length: | 19.50" |
| Case Volume: | 1.48112 |
| Case Weight: | 21.00000lb |
| Case Width: | 10.50" |