
Adorable plastic crucifix party favor. This plastic box can be filled with a variety of small items.
| Item: | 78-0113CL |
| Size: | 2 X 1 X 21/2 |
| Catalog Page: | #011/292 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 12 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 13.00" |
| Case Length: | 23.00" |
| Case Volume: | 2.24942 |
| Case Weight: | 24.00000lb |
| Case Width: | 13.00" |
