Plastic Cake Server Clear
Our plastic Cake Server makes serving guests a piece of cake! Featuring a serrated edge, out lightweight server can easily cut portions of birthday cakes, pies and treats.
- Made ofplastic.
- Durable and reuseable.
- Hand wash only; Not dishwasher or microwave safe.
- Durable design
- Reusable
- Clear
- 12 pcs/ bag
| Item: | 15-0425 |
| Size: | 10 |
| Catalog Page: | #010/245 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 12 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 16.33" |
| Case Length: | 15.55" |
| Case Volume: | 1.67879 |
| Case Weight: | 7.00000lb |
| Case Width: | 11.41" |