Plastic Baby Bottle 15
This 15 plastic baby bottle favor can be used as a centerpiece at your next baby shower. Personalize it with ribbons, trims, fillers and so much more.
- Twist cap
- 5.5 diameter at its widest
- Transparent body
- 15 tall
- 1 pc/ bag
- Ideal for baby shower
- Sold in case lots only
| Item: | CP046PK |
| Size: | 51/2 x 51/2 x 15 |
| Catalog Page: | #012/311 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 24.50" |
| Case Length: | 24.00" |
| Case Volume: | 6.80556 |
| Case Weight: | 13.00000lb |
| Case Width: | 20.00" |