Plastic Baby Bottle 11
This 11 plastic baby bottle favor can be used as a centerpiece at your next baby shower. Personalize it with ribbons, trims, fillers and so much more.
- Twist cap
- 4 diameter at its widest
- Transparent body
- 11 tall
- 1 pc/ bag
- Ideal for baby shower
- Sold in case lots only
| Item: | CP043BL |
| Size: | 4 x 4 x 11 |
| Catalog Page: | #012/311 |
REVIEWS
Specifications
|
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 1 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions
|
| Case Height: | 18.00" |
| Case Length: | 25.00" |
| Case Volume: | 4.68750 |
| Case Weight: | 11.50000lb |
| Case Width: | 18.00" |