
Beautiful and natural peacock tails with full eyes feathers. The length of this feather is 35-39 inches with a proportionate eye width.
| Item: | 75-1326 |
| Size: | 35-39 |
| Catalog Page: | #012/270 |
| Specifications | |
| Battery Required: | No |
| Included Pieces | 25 |
| Assembly Required: | No |
Dimensions | |
| Case Height: | 3.50" |
| Case Length: | 42.50" |
| Case Volume: | 1.07603 |
| Case Weight: | 2.00000lb |
| Case Width: | 12.50" |
